+48 574 649 090

Apartamenty nad morzem

Mieszkania na sprzedaż nad morzem - atrakcyjnie połozone osiedle Klimaty Bałtyku

Apartamenty nad morzem - witamy na naszej stronie klimatybaltyku.pl.

Firma deweloperska WSM DOM s.c. w branży budowlanej od 2001 roku.
Budujemy domy o nowoczesnej architekturze i wysokim standardzie wykończenia, z zachowaniem dbałości o szczegóły. Wszystkie realizowane przez nas inwestycje są wykonane z materiałów najwyższej jakości. To dla nas ważne, aby nasi Klienci przez długie lata mogli cieszyć się wymarzonym mieszkaniem. Starannie wybieramy lokalizacje inwestycji, ponieważ wiemy jak ważne jest to dla naszych Klientów.

Apartamenty nad morzem w Dziwnowie

Apartamenty nad morzem to nie tylko dobra inwestycja na przyszłość. To przede wszystkim atrakcyjne miejsce zamieszkania. Osiedle klimaty Bałtyku powstało w Dziwnowie w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 102. Apartamentowce otoczone są lasem sosnowym, a droga do plaży zajmuje spacerkiem 15 minut. Apartamenty Dziwnów to wspaniale położone i luksusowe lokale dostępne w atrakcyjnych cenach - już od 6100 zł za m2.

Lokalizacja apartamentów

Osiedle Klimaty Bałtyku to sześć dwupiętrowych budynków z apartamentami o wysokim standardzie. Oferujemy miejsca postojowe, zadaszony parking dla rowerów a także motocykli. Apartamenty nad morzem Klimaty Bałtyku to także atrakcyjna lokalizacja. Zaledwie kilkanaście minut do plaży, centrum Dziwnowa czy mariny. Port może pomieścić aż 60 jednostek o maksymalnej długości 12 metrów, a do dyspozycji żeglarzy jest pełna infrastruktura socjalna i techniczna. Marina Dziwnów jest jednym z ważniejszych punktów na mapie Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.

Zobacz także:   Czy kupno apartamentu nad morzem to okazja na inwestycję?

Dziwnów to także wymarzone miejsce dla wędkarzy. Miejscowe wody obfitują w wiele wspaniałych gatunków ryb od płotki po sandacza, leszcze, węgorze a także szczupaki. Świetnym miejscem do wędkowania jest ujście rzeki Dźwiny. Ponadto pasjonaci wędkowania mają w pobliżu wody Zalewu Kamieńskiego, rzeką Dźwinę, jezioro Martwe a przede wszystkim słone wody Bałtyku. Wszystko to w promieniu 1,2km od Apartamentów Klimaty Bałtyku.

Zachęcamy Państwa do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą . Oferujemy mieszkania nad morzem po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. WSM DOM to spółka z wieloletnim doświadczeniem, gwarantująca solidne wykonanie a także najwyższy standard wykończenia.

Pozostałe wpisy
1 2 3 8
© 2023 KLIMATYBALTYKU.PL
WYKONANIE WWW FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram