+48 574 649 090

Klimaty Bałtyku – ostatnia prosta!

Klimaty bałtyku - ostatnia prosta

Klimaty Bałtyku – ostatnia prosta!

Powoli dobiegają końca prace nad wyjątkową inwestycją Klimaty Bałtyku w Dziwnowie. Ukończone zostały prace nad balkonami, klatkami schodowymi, parkingami, dojazdami, a także zamontowany został system monitoringu. Budynek jest już ogrodzony, rozpoczęliśmy też pierwsze nasadzenia. Już niedługo do apartamentów Klimaty Bałtyku wprowadzą się pierwsi właściciele.

Pogoda sprzyja intensywnym pracom przy nadmorskim osiedlu Klimaty Bałtyku w Dziwnowie. To oznacza, że wszystko idzie zgodnie z planem i już wkrótce nowi właściciele otrzymają klucze do swoich wymarzonych nieruchomości nad morzem. Co zostało ukończone w ostatnim czasie?

Drzwi wejściowe do mieszkań

Wybierając drzwi do naszych apartamentowców, postawiliśmy na wygodę i bezpieczeństwo. Wybraliśmy drzwi antywłamaniowe uznanej firmy PORTA. To drzwi jednoskrzydłowe, zapewniające prywatność - pełne z wizjerem. Zdecydowaliśmy się na model Extreme RC2, który cechuje wytrzymałość, elegancja i funkcjonalność. Drzwi zapewniają wysoki komfort akustyczny, a ich wygląd jest spójny z estetyką klatki schodowej. Monitoring w połączeniu z antywłamaniowymi drzwiami to gwarancja spokoju!

Drzwi wejściowe do mieszkań

Balkony i klatki schodowe

Z balkonów w Klimatach Bałtyku rozciągają się piękne widoki na okolice Dziwnowa. Mamy świadomość, że właściciele lokali oraz ich goście będą spędzali tu sporo czasu. Dlatego maksymalnie zadbaliśmy o komfort użytkowania w tej strefie. Balkony zostały wyłożone paroizolacją i styropapą, następnie zamontowano trwałą i elegancko wyglądającą deskę kompozytową. Balustrady zostały wykonane z solidnej stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Na klatce schodowej balustrady i poręcze zostały wykonane ze stali malowanej metodą proszkową w uniwersalnym szarym kolorze. Schody oraz posadzki w częściach wspólnych pokryliśmy wysokiej jakości gresem.

Zobacz także:   PANDEMIA NAS NIE ZATRZYMA

Instalacja monitoringu

Monitoring to obecnie standard nowobudowanych inwestycji. Podobnie jest również w naszej inwestycji nadmorskiego osiedla Klimaty Bałtyku. W ten sposób pragniemy zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców i osób odwiedzających. Monitoringiem zostało objęte wejście do budynku oraz brama wjazdowa na teren naszego osiedla. Naszym celem jest skutecznie odstraszyć potencjalnych intruzów, a także pomóc przy weryfikowaniu sprawców różnych zdarzeń, takich jak uszkodzenia samochodu na terenie posesji. Ponadto zamontowany wysokiej jakości monitoring pozwoli na zidentyfikowanie osób przybywających na terenie osiedla i skutecznie zwiększy poziom jego mieszkańców, w szczególności dzieci.

Elewacja budynku

Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów materiałów elewacyjnych, z czego najbardziej popularne są tynki. Nasz wybór padł na wyższej klasy tynki silikatowe. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia, a także na temperaturę i promienie słoneczne. Mają specjalny skład, który uniemożliwia rozwój mikroorganizmów, co oznacza, że są odporne na grzyby i glony. W naszych warunkach to bardzo ważne! W kwestii kolorystyki postawiliśmy na gładką fakturę w kolorze białym i ciemno-szarym. Część została wykończona tynkiem mineralnym malowanym farbami silikatowymi, na warstwie styropianu o grubości 15 cm. Fragmenty elewacji są wykończone tynkiem imitującym drewno, co jest największym trendem ostatnich czasów.

Dojazdy, parking i brama

Dojazdy i ciągi pieszo-jezdne zostały wyłożone kostką betonową na posypce cementowo-piaskowej. Powierzchnie, gdzie powstaną miejsca parkingowe są wyłożone geokratą. To produkt, który zapewnia utrzymanie stabilności gruntu na skarpach i zboczach, a także na terenach o niższej nośności gruntu. W ten sposób zyskuje się redukcję naprężeń, a zaparkowane samochody są maksymalnie zabezpieczone. Teren posesji zostanie ogrodzony z bramą otwieraną na pilota, co ma jeszcze bardziej polepszyć komfort właścicieli pojazdów zamieszkujących w apartamentowcu Klimaty Bałtyku.

Zobacz także:   Apartamenty w Dziwnowie - budynek I dwa lata po odbiorze

Osiedle Klimaty Bałtyku to inwestycja godna uwagi, która gwarantuje możliwość odpoczywania nad morzem w Dziwnowie i jednocześnie pozwala czerpać pasywny dochód z najmu. To ostatni moment na podjęcie decyzji i zakup apartamentu, jeszcze w pierwszym etapie inwestycji. Już wkrótce pierwsi właściciele otrzymają klucze do swoich nieruchomości i będą mogli urządzać wnętrza. Inwestycja zostanie oddana do użytku bez żadnych opóźnień, jeszcze w 2020 roku.

Pozostałe wpisy
1 2 3 7
© 2023 KLIMATYBALTYKU.PL
WYKONANIE WWW FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram