+48 574 649 090

Rozpoczynamy montaż stolarki okiennej

Osiedle Klimaty Bałtyku - kolejny etap budowy apartamentów w Dziwnowie

APARTAMENTY KLIMATY BAŁTYKU ROSNĄ W SIŁĘ

Rozpoczęły się prace związane z montażem stolarki okiennej i rolet antywłamaniowych na osiedlu Klimaty Bałtyku w Dziwnowie. Wkrótce rozpoczną się prace dekarskie. W przyszłym roku obiekt zostanie oddany do użytku wyjątkowych klientów. Oferta apartamentów kierowana jest do przedsiębiorczych osób, które marzą o prywatnym miejscu nad morzem, w którym mogą nie tylko wypoczywać, ale także czerpać spore zyski.

Apartamenty nad morzem od 30m2

Trwa budowa pierwszego budynku na osiedlu Klimaty Bałtyku w uroczym Dziwnowie. Powstaną tu dwadzieścia trzy apartamenty o różnych powierzchniach: od 30 do 43 metrów kwadratowych. W każdym apartamencie znajdzie się  sypialnia, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. Do każdego apartamentu przynależy taras lub ogródek, w zależności od wyboru przyszłego użytkownika. Właściciele apartamentów na osiedlu Klimaty Bałtyku będą mieli do swojej dyspozycji miejsce postojowe dla samochodu, a także dla roweru lub motocyklu. Dzieci będą mogły korzystać z placu zabaw, a rodziny korzystać z miejsca do grillowania. Osiedle zostanie wyposażone w całodobowy monitoring, dzięki któremu użytkownicy będą czuli się bezpiecznie.

Energooszczędna stolarka PCV Brügmann to standard w apartamencie

Osiedle Klimaty Bałtyku - kolejny etap budowy apartamentów w Dziwnowie
Nadmorski apartamentowiec na osiedlu Klimaty Bałtyku w Dziwnowie w trakcie prac budowlanych

Prace związane z budową pierwszego obiektu, są na zaawansowanym etapie. Obecnie montowana jest wysokiej jakości stolarka okienna PCV,  uznanej marki Brügmann bluEvolution o głębokości 82 milimetry z odbojową uszczelką. Dzięki zastosowaniu 3-szybowej konstrukcji, okna gwarantują ogromną oszczędność energii. Kolorystyka okien będzie precyzyjnie współgrać z koncepcją aranżacyjną całego budynku. Wewnątrz postawiono na ponadczasową biel, na zewnątrz pasujący do elewacji antracyt. Solidne okucia marki WINKHAUS z serii ActivPilot z mikrowentylacją i stopniowaniem uchyłku i dodatkowym zaczepem antywłamaniowym, dadzą gwarancję bezpieczeństwa i uchronią przed włamaniem.  W oknach zostaną również zamontowane nawiewniki manualne Ventec, które sprzyjają cyrkulacji powietrza. Na parterze dodatkowo zostaną zamontowane  antywłamaniowe rolety marki ALUPROF, również w antracytowym kolorze. Innowacyjne rozwiązanie zastosowanej stolarki okiennej i rolet podtynkowych daje niesamowity komfort a także bezpieczeństwo użytkowania.

Zobacz także:   Romantyczny weekend we dwoje w malowniczym Dziwnowie

Notarialnie potwierdzona własność apartamentu nad morzem

Docelowo na osiedlu Klimaty Bałtyku w Dziwnowie powstanie kompleks sześciu dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Apartamenty są przeznaczone dla osób, które cenią dogodną lokalizację, nowoczesny design i walory otaczającej przyrody. Zakup apartamentu na osiedlu Klimaty Bałtyku w Dziwnowie, oznacza pełną własność nieruchomości. Podpisanie aktu notarialnego, implikuje powstanie wpisu do księgi wieczystej. Dodatkowo klient otrzymuje udział w gruncie. 

Kolejny etap prac budowlanych na osiedlu Klimaty Bałtyku w Dziwnowie za nami - za chwilę ruszy montaż stolarki okiennej

Pasywny dochód z wynajmu mieszkania nad morzem

 Oprócz możliwości wypoczynku w wybranym okresie, Apartamenty Bałtyku dają możliwość otrzymywania pasywnych dochodów z wynajmu w pozostałym czasie. Stopa zwrotu  inwestycji znacznie przekracza zysk z lokaty bankowej. Biorąc pod uwagę rynkowe trendy, dynamiczny rozwój turystyki nadmorskiej,  inwestycja zwróci się już po czterech latach!

Apartament w rozwijającym się Dziwnowie to doskonała inwestycja.

Dziwnów to dobre miejsce, zarówno do wypoczynku, jak również inwestowania. Ta niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim jest położona między Morzem Bałtyckim a rzeką Dziwną. Przez Dziwnów prowadzi popularny rowerowy szlak turystyczny. Z jednej strony to często odwiedzany kurort turystyczny, z drugiej strony szerokie plaże sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi. Atrakcyjna miejscowość letniskowa jest znana z uzdrowiskowego klimatu oraz bogatej bazy gastronomicznej. Cały czas rozwija się, zmierzając w kierunku zbudowania bogatej oferty hotelowej i apartamentów na wynajem. Wypełnione po brzegi kalendarium imprez sprawia, że w Dziwnowie nie ma czasu na nudę!

Pozostałe wpisy
1 2 3 7
© 2023 KLIMATYBALTYKU.PL
WYKONANIE WWW FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram