+48 574 649 090

PANDEMIA NAS NIE ZATRZYMA

Koronawirus nie spowolnił tempa prac na budowie

Trudna sytuacja związana z pandemią koronawirusa, nie wpłynęła na tempo prac nad naszą inwestycją. Budowa apartamentowców Klimaty Bałtyku w Dziwnowie jest bezpieczna. Ulokowanie środków w apartamenty na wynajem to nadal dobry pomysł, który przyniesie regularne zyski w przyszłości. Warto pomyśleć jak zapewnić pasywny dochód już dziś i być gotowym, kiedy pandemia się skończy.

Posadzki są już gotowe

Jakie prace zostały przeprowadzone w ostatnim czasie? Zakończyły się prace przy montażu podkładów pod posadzki. Zdecydowaliśmy się na podkłady cementowe zacierane mechanicznie układane na izolacji ze styropianu. Poziom podkładów cementowych we wszystkich pomieszczeniach został wykonany na tej samej wysokości. Gotowe podkłady są przygotowane bezpośrednio do kładzenia paneli lub płytek, aby umożliwić przyszłym właścicielom wybór.

Prace tynkarskie wewnątrz zakończone

Wnętrza apartamentów, również zyskały nowy wygląd i są gotowe do dalszego urządzania.  Tynki wewnętrzne na ścianach i sufitach są jednowarstwowe, gipsowe i wykonywane mechanicznie. Są przygotowane pod szpachlowanie i malowanie. W łazienkach zostały zastosowane tynki zacierane na ostro.

Instalatorzy wod-kan i co zakończyli realizację

Zakończyliśmy proces instalacji wodno kanalizacyjnych i gazowych wraz z ciepłym ogrzewaniem.  Instalacje ciepłej i zimnej wody oraz instalacja kanalizacyjna z rur PCV zostały poprowadzone w posadzkach. Każdy lokal ma własny licznik zużycia wody. Właściciel apartamentu może w dowolny sposób zaaranżować dalsze prace, które obejmują biały montaż.

Zobacz także:   Czy kupno apartamentu nad morzem to okazja na inwestycję?

Dla każdego apartamentu został zastosowany system pompowy w układzie zamkniętym, zasilany z kotła gazowego zlokalizowanego w pomieszczeniach łazienek. Rurociągi c.o. prowadzone są w stropie w warstwach podłogowych z komfortowym i estetycznym dolnym podłączeniem grzejników. Zamontowaliśmy stalowe grzejniki płytowe z zaworami termoregulacyjnymi. W łazienkach zamontowano ogrzewanie podłogowe.

Oddanie pierwszych apartamentów do użytku już wkrótce.

Pierwszy etap naszej inwestycji powoli dobiega końca. Już wkrótce do dyspozycji zostanie oddanych 23 apartamenty. Obecnie trwają prace nad elewacją,  a już wkrótce rozpoczniemy układanie kostki brukowej wokół apartamentowca. Docelowo na osiedlu Klimaty Bałtyku w Dziwnowie powstanie kompleks sześciu dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych.

Czy inwestować w apartamenty w czasie pandemii?

Zastanawiasz się, czy w dobie epidemii jest sens inwestować w apartamenty na wynajem? Oczywiście, że tak. Przykładem jest epidemia SARS w 2002 roku. Po jej zakończeniu nastąpiło ogromne ożywienie gospodarcze. Można się domyślić, że w tej sytuacji będzie podobnie. Prawdopodobnie pandemia koronawirusa przyniesie pozytywne skutki na rynku nieruchomości, a zainteresowanie najmem wzrośnie. Co więcej, obecnie zostały obniżone stopy procentowe, co oznacza, że wzięcie kredytu na inwestycję jest bardzo opłacalne. Mniej lukratywne z tego samego względu stało się lokowanie pieniędzy na rachunkach oszczędnościowych.

Wiele osób, będzie szukało bezpiecznego miejsca, w którym można odpocząć w nadmorskim klimacie… z dala od domu, w którym spędziło się większość swojego czasu. Warto do tego przygotować się już dziś i być gotowym, kiedy trudna sytuacja epidemiologiczna się skończy.

Zobacz także:   Najbliższa okolica Apartamentów

Zobacz postępy prac

Pozostałe wpisy
1 2 3 7
© 2023 KLIMATYBALTYKU.PL
WYKONANIE WWW FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram