+48 574 649 090

Rozpoczęcie sprzedaży etapu 2

Rusza sprzedaż apartamentów nad morzem w budynku drugim

Ogromne zainteresowanie apartamentami nad morzem w Dziwnowie w naszym pierwszym budynku inwestycji Klimaty Bałtyku i pełna satysfakcja nowych inwestorów sprawiła, że w 2 etapie do działań podchodzimy z jeszcze większą pasją. Już teraz osoby zainteresowane zakupem swojego wymarzonego gniazdka lub inwestycji mogą zapoznać się z nową ofertą! Apartamenty Dziwnów Etap Drugi są już dostępne w sprzedaży. Zakończenie prac planowane końcem 2022 roku czyni nasze mieszkania na sprzedaż nad morzem inwestycją pewną i bezpieczną. Dlaczego warto?

ZNAJDŹ SWÓJ APARTAMENT – DZIWNÓW I DRUGI ETAP W SPRZEDAŻY

Kompleks Apartamentów Klimaty Bałtyku to wręcz wymarzona opcja na znalezienie miejsca dla siebie lub pod inwestycję. Oferowane u nas mieszkania na sprzedaż nad Morzem Bałtyckim to doskonała lokalizacja i wysoki standard dla wymagających. Drugi etap i start sprzedaży kolejnych apartamentów to nie lada gratka dla tych, których interesują luksusowe apartamenty nad morzem. Prace nad budową drugiego budynku z sześciu planowanych dwukondygnacyjnych apartamentowców rozpoczęte w maju 2021 roku postępują na tyle sprawnie, że już teraz możemy ruszyć z przedstawieniem atrakcyjnej oferty naszym Klientom.

CO WYRÓŻNIA NASZ DRUGI BUDYNEK?

Osiedle Klimaty Bałtyku w Dziwnowie to mieszkania nad morzem tanio i jednocześnie na najwyższym poziomie. W drugim budynku zaplanowaliśmy aż 29 apartamentów o powierzchniach od 31 do 58 metrów kwadratowych. Starannie zaplanowane rozmieszczenie przestrzeni czyni nasze mieszkania na sprzedaż nad morzem świetnym wyborem dla tych, którzy cenią funkcjonalność i estetykę. Każdy apartament posiada część sypialnianą, wypoczynkową z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Projekt budynku oferuje wiele niezwykłych rozwiązań, w tym apartamenty z pięknymi antresolami i tarasami umiejscowione na dachu. Widok rozpościerający się z nich zapiera dech w piersiach, czyniąc je prawdziwymi perełkami tej inwestycji.

Zobacz także:   Najbliższa okolica Apartamentów

DZIWNÓW – APARTAMENTY NAD BAŁTYKIEM

W ofercie dostępne są apartamenty nad morzem w stanie deweloperskim, jednak na życzenie naszych inwestorów, realizujemy również wykończenie mieszkania „pod klucz” na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. W każdym z apartamentów oferujemy także możliwość podłączenie klimatyzacji. Poszczególne mieszkania dostępne na sprzedaż posiadają niezależny balkon lub ogródek, będące wspaniałym dopełnieniem całości.

OSIEDLE KLIMATY BAŁTYKU – KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Zainteresowani zakupem mieszkania nad samym morzem w drugim etapie naszej nowej inwestycji mogą mieć pewność, że będzie to dobra decyzja. Osiedle dysponuje przemyślaną i doskonale dopasowaną do potrzeb wymagających mieszkańców infrastrukturą. Prywatność, wygoda i bezpieczeństwo to nasz priorytet. Budynki posiadają kompleksowy system zabezpieczeń wraz z całodobowym monitoringiem. Rewelacyjna lokalizacja w połączeniu ze wszelkimi udogodnieniami, czyni to miejsce wymarzoną nadbałtycką oazą spokoju.

APARTAMENT DZIWNÓW – ZAKUP POD INWESTYCJĘ

Planujesz zakupić apartament nad morzem pod kątem inwestycji i w celach zarobkowych? To najlepsze miejsce dla Ciebie. Oferujemy w ramach naszych usług sprzedaży drugiego etapu fachowe wsparcie. Współpracująca z nami firma, zapewnia pełną pomoc w profesjonalnym zarządzaniu wynajmem apartamentów wakacyjnych. Nie masz czasu na samodzielne zarządzanie inwestycją, chcesz zarabiać bez większego wysiłku, szukasz specjalistów w swoim fachu – to opcja dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu.


574 694 090

Pozostałe wpisy
1 2 3 8
© 2023 KLIMATYBALTYKU.PL
WYKONANIE WWW FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram