+48 574 649 090

Własne M nad morzem w czasach zarazy

Własne M nad morzem w czasach zarazy

Pandemia koronawirusa sprawiła, że nagle musieliśmy zmienić dotychczasowy styl życia. Byliśmy przyzwyczajeni do zagranicznych wyjazdów, spotkań z przyjaciółmi w restauracjach i korzystania z uroków życia rozrywkowego. W jednej chwili nasz świat się zatrzymał i zostaliśmy zmuszeni do życia w czterech ścianach naszych mieszkań. To, co do tej pory wydawało się niemożliwe, stało się realne.

Klimaty Bałtyku

Inwestycja w apartament Klimaty Bałtyku w Dziwnowie

Połączenie pracy, opieki nad dziećmi i prowadzenie domu jednocześnie było dla nas wielką próbą. Doceniliśmy dzięki temu, jak ważna jest rodzina, poczucie stabilizacji, a także to, co przyziemne, czyli warunki mieszkaniowe. Teraz kiedy sytuacja powoli wraca do normy, myślimy o odpoczynku. Niestety nie będzie on taki jak dotychczas. Musimy nauczyć się żyć z koronawirusem, unikać skupisk ludzi i uważać na każdym kroku. Jak odpocząć w takich realiach? To proste! Zainwestować w apartament Klimaty Bałtyku Dziwnowie i zapewnić sobie luksusowe warunki nadmorskiego wypoczynku z możliwością osiągania cyklicznego dochodu.

Klimaty Bałtyku

Dlaczego warto teraz zainwestować w nieruchomości?

Rynek nieruchomości pomimo wielkich obaw nie zareagował na sytuację pandemii nerwowo. Nieruchomości nadal są świetnym pomysłem na inwestowanie zgromadzonego kapitału. Szczególnie w obecnej sytuacji. Obniżenie stóp procentowych spowodowało, że opłacalność gromadzenia pieniędzy na rachunkach oszczędnościowych straciła sens. Ze względu na inflację nasze pieniądze każdego dnia tracą na wartości. Korzystając z apartamentu w wybrane tygodnie, można wynajmować go przez pozostałą część roku. To sprawi, że będziemy mogli wypoczywać za darmo w bezpiecznych i dogodnych warunkach, a przez pozostałą część roku czerpać zyski z wynajmu.

Zobacz także:   Inwestycja w nieruchomości. Gdy wydatki generują zyski

Klimaty Bałtyku

Raj dla wynajmujących apartamenty

Klienci, szukając noclegów nad morzem, szczególną uwagę zwracają na procedury sanitarne. Można zauważyć, że wybierają te miejsca noclegowe, które pozwalają na unikanie kontaktów z innymi osobami. Największym powiedzeniem stały się apartamenty na wynajem, które pozwalają na bezpieczny wypoczynek. Hotele przestały być atrakcyjne, bo pomimo wysokich cen, nie można korzystać z wielu atrakcji, które są wliczone w cenę. Polska Organizacja Turystyczna wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym pracuje nad systemem certyfikacji sanitarnej hoteli. Takich rozwiązań jeszcze nie ma i nawet nie wiadomo kto i w jaki sposób byłby odpowiedzialny za ich kontrolę. Dlatego możliwość dbania o swoje bezpieczeństwo w warunkach apartamentowca jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Sytuację tę, warto wykorzystać i zainwestować w nadmorski apartament, nie martwiąc się o kalendarz najmu i zyski.

Klimaty Bałtyku

Warunki do relaksu w dobie koronawirusa

Pandemia koronawirusa pozwoliła nam docenić warunki mieszkaniowe, w jakich żyjemy oraz walory najbliższej okolicy. Decydując się na zakup mieszkania, które przecież jest świetną lokatą kapitału na miarę tych czasów, warto wziąć pod uwagę lokalizację. Ma ona kluczowe znaczenie w przypadku oferty najmu, a przede wszystkim pozwala odpoczywać w warunkach idealnych w dobie koronawirusa. W apartamentach Klimaty Bałtyku można nie tylko wypoczywać, ale również pracować zdalnie i znaleźć tu swoją oazę na cały rok. Po wielu tygodniach społecznej izolacji doceniamy komfort pracy we własnym mieszkaniu i jednocześnie bliskość natury. Inwestycja Klimaty Bałtyku zapewnia zaspokojenie jednej i drugiej potrzeby. W Dziwnowie można korzystać z uroków szerokiej plaży, ale też lasów. Jest tu wiele ścieżek spacerowych i rowerowych, gdzie można z zachowaniem bezpiecznego dystansu aktywnie odpoczywać. Unikalny mikroklimat Dziwnowa pozwala w tym samym czasie wzmacniać odporność, która jest teraz tak ważna.

Zobacz także:   Pierwszy apartamentowiec w Dziwnowie prawie gotowy

Klimaty Bałtyku

zakup nadmorskiego apartamentu jest najlepszą inwestycją

W najbliższym czasie nadmorskie apartamenty na wynajem będą coraz bardziej popularne, dlatego z decyzją nie warto się dłużej wstrzymywać. Inwestycja Klimaty Bałtyku kończy swój pierwszy etap, w sprzedaży zostały już ostatnie apartamenty. W sytuacji, kiedy nie wiadomo, ile potrwa pandemia, czy będą kolejne fale zachorowań i kiedy zostanie wynaleziona szczepionka, zakup nadmorskiego apartamentu jest najlepszą inwestycją na miarę obecnych czasów.

Pozostałe wpisy
1 2 3 7
© 2023 KLIMATYBALTYKU.PL
WYKONANIE WWW FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram