+48 574 649 090

Własne M nad morzem w czasach zarazy

Własne M nad morzem w czasach zarazy

Pandemia koronawirusa sprawiła, że nagle musieliśmy zmienić dotychczasowy styl życia. Byliśmy przyzwyczajeni do zagranicznych wyjazdów, spotkań z przyjaciółmi w restauracjach i korzystania z uroków życia rozrywkowego. W jednej chwili nasz świat się zatrzymał i zostaliśmy zmuszeni do życia w czterech ścianach naszych mieszkań. To, co do tej pory wydawało się niemożliwe, stało się realne.

Klimaty Bałtyku

Inwestycja w apartament Klimaty Bałtyku w Dziwnowie

Połączenie pracy, opieki nad dziećmi i prowadzenie domu jednocześnie było dla nas wielką próbą. Doceniliśmy dzięki temu, jak ważna jest rodzina, poczucie stabilizacji, a także to, co przyziemne, czyli warunki mieszkaniowe. Teraz kiedy sytuacja powoli wraca do normy, myślimy o odpoczynku. Niestety nie będzie on taki jak dotychczas. Musimy nauczyć się żyć z koronawirusem, unikać skupisk ludzi i uważać na każdym kroku. Jak odpocząć w takich realiach? To proste! Zainwestować w apartament Klimaty Bałtyku Dziwnowie i zapewnić sobie luksusowe warunki nadmorskiego wypoczynku z możliwością osiągania cyklicznego dochodu.

Klimaty Bałtyku

Dlaczego warto teraz zainwestować w nieruchomości?

Rynek nieruchomości pomimo wielkich obaw nie zareagował na sytuację pandemii nerwowo. Nieruchomości nadal są świetnym pomysłem na inwestowanie zgromadzonego kapitału. Szczególnie w obecnej sytuacji. Obniżenie stóp procentowych spowodowało, że opłacalność gromadzenia pieniędzy na rachunkach oszczędnościowych straciła sens. Ze względu na inflację nasze pieniądze każdego dnia tracą na wartości. Korzystając z apartamentu w wybrane tygodnie, można wynajmować go przez pozostałą część roku. To sprawi, że będziemy mogli wypoczywać za darmo w bezpiecznych i dogodnych warunkach, a przez pozostałą część roku czerpać zyski z wynajmu.

Klimaty Bałtyku

Raj dla wynajmujących apartamenty

Klienci, szukając noclegów nad morzem, szczególną uwagę zwracają na procedury sanitarne. Można zauważyć, że wybierają te miejsca noclegowe, które pozwalają na unikanie kontaktów z innymi osobami. Największym powiedzeniem stały się apartamenty na wynajem, które pozwalają na bezpieczny wypoczynek. Hotele przestały być atrakcyjne, bo pomimo wysokich cen, nie można korzystać z wielu atrakcji, które są wliczone w cenę. Polska Organizacja Turystyczna wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym pracuje nad systemem certyfikacji sanitarnej hoteli. Takich rozwiązań jeszcze nie ma i nawet nie wiadomo kto i w jaki sposób byłby odpowiedzialny za ich kontrolę. Dlatego możliwość dbania o swoje bezpieczeństwo w warunkach apartamentowca jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Sytuację tę, warto wykorzystać i zainwestować w nadmorski apartament, nie martwiąc się o kalendarz najmu i zyski.

Klimaty Bałtyku

Warunki do relaksu w dobie koronawirusa

Pandemia koronawirusa pozwoliła nam docenić warunki mieszkaniowe, w jakich żyjemy oraz walory najbliższej okolicy. Decydując się na zakup mieszkania, które przecież jest świetną lokatą kapitału na miarę tych czasów, warto wziąć pod uwagę lokalizację. Ma ona kluczowe znaczenie w przypadku oferty najmu, a przede wszystkim pozwala odpoczywać w warunkach idealnych w dobie koronawirusa. W apartamentach Klimaty Bałtyku można nie tylko wypoczywać, ale również pracować zdalnie i znaleźć tu swoją oazę na cały rok. Po wielu tygodniach społecznej izolacji doceniamy komfort pracy we własnym mieszkaniu i jednocześnie bliskość natury. Inwestycja Klimaty Bałtyku zapewnia zaspokojenie jednej i drugiej potrzeby. W Dziwnowie można korzystać z uroków szerokiej plaży, ale też lasów. Jest tu wiele ścieżek spacerowych i rowerowych, gdzie można z zachowaniem bezpiecznego dystansu aktywnie odpoczywać. Unikalny mikroklimat Dziwnowa pozwala w tym samym czasie wzmacniać odporność, która jest teraz tak ważna.

Klimaty Bałtyku

zakup nadmorskiego apartamentu jest najlepszą inwestycją

W najbliższym czasie nadmorskie apartamenty na wynajem będą coraz bardziej popularne, dlatego z decyzją nie warto się dłużej wstrzymywać. Inwestycja Klimaty Bałtyku kończy swój pierwszy etap, w sprzedaży zostały już ostatnie apartamenty. W sytuacji, kiedy nie wiadomo, ile potrwa pandemia, czy będą kolejne fale zachorowań i kiedy zostanie wynaleziona szczepionka, zakup nadmorskiego apartamentu jest najlepszą inwestycją na miarę obecnych czasów.

Pozostałe wpisy
1 2 3 5
© 2023 KLIMATYBALTYKU.PL
WYKONANIE WWW FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram