+48 574 649 090

Pierwszy apartamentowiec w Dziwnowie prawie gotowy

Pierwszy apartamentowiec prawie gotowy

Już wkrótce nowi właściciele apartamentów Klimaty Bałtyku w Dziwnowie, będą mogli czerpać zyski z inwestycji oraz wypoczywać w komfortowych warunkach.  Pierwszy apartamentowiec zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Wtedy rozpocznie się inwestycja budowy kolejnych pięciu.

Okna, rolety i dach już są!

Zakończyły się już prace związane z montażem stolarki okiennej i rolet antywłamaniowych. Zamontowane zostały wysokiej jakości okna PCV,  uznanej marki Brügmann bluEvolution z 3-szybową konstrukcją oraz antywłamaniowe rolety marki ALUPROF. Wybór nie był przypadkowy – zastosowane materiały mają wpłynąć na oszczędność energii, zapewnić bezpieczeństwo i uchronić przed włamaniami. 

Prace dekarskie przebiegały w sprzyjających warunkach, ze względu na łagodną zimę. Dzięki temu w precyzyjny sposób zabezpieczono kolejne warstwy dachu przed wpływem warunków atmosferycznych – słońca, wiatru i wilgoci, których nad morzem nie brakuje. Projekt dachu w apartamentowcu Klimaty Bałtyku ma dwuspadową konstrukcję krokwiową. Pokryty został blachą tytanowo-aluminiową w kolorze ciemno-szarym.

Instalacje i tynki wkrótce już będą!

Obecnie kładzione są tynki – odporne na pęknięcia, zadrapania, a także pleśń. Tynki wewnętrzne na ścianach i sufitach są kładzione jednowarstwowo z wykorzystaniem tych najlepszych  - tynków gipsowych. Kładzione są mechanicznie, dzięki czemu od razu są przygotowane do szpachlowania i malowania. W łazienkach i toaletach zdecydowano się na tynki zacierane na ostro, które stanowią odpowiednią bazę do kładzenia płytek.

Zobacz także:   Apartamenty nad morzem

Instalacja wideofonowa oraz RTV

Jednocześnie trwają prace związane z montażem instalacji. Budynek będzie wyposażony w instalację wideofonową. W każdym apartamencie będzie znajdował się jeden domofon. Klienci mają możliwość wymienić go na nowoczesny wideofon. Podłączana jest również instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa w postaci szybkiego  światłowodu. Szafka telekomunikacyjna zostanie zamontowana natynkowo lub podtynkowo, w zależności od typu ściany. Wspólna antena satelitarna oraz antena cyfrowej telewizji naziemnej zostanie zlokalizowana na dachu budynku.

Instalacja elektryczna

Instalacja elektryczna zostanie przygotowana z podejściem 3-fazowym do kuchni elektrycznej, gniazdami nad podłogą oraz wygodnymi gniazdami nadblatowymi.  Instalacja zostanie również przygotowana pod montaż dzwonka elektrycznego. Włączniki i gniazdka będą w uniwersalnym białym kolorze. Do montażu lamp sufitowych zostaną przygotowane punkty oświetleniowe zakończone kostką.

Kończąca się inwestycja, jest pierwszą z sześciu planowanych na osiedlu Klimaty Bałtyku w Dziwnowie. To bezpieczna i dająca szybką stopę zwrotu inwestycja, która daje możliwość otrzymywania pasywnych dochodów z wynajmu oraz możliwość wypoczynku w jednym z najbardziej urodziwych zakątków w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego.

Pozostałe wpisy
1 2 3 8
© 2023 KLIMATYBALTYKU.PL
WYKONANIE WWW FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram